| bennn a întrebat:

Funda! Nu stiu pe care sa o cumpar Tableta Allview 3 Speed Quad HD sau E-boda REVO R85?

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Grea decizie... daca vrei o placa video mai buna ia Alldro 3 Speed Quad iar daca vrei un procesor ia E-boda Procesorul de 1.6 fata de 1.0 se simte iar diferenta mica dintre placi nu stiu cat de mult se va simti.Sincer as opta pentru E-boda pentru autonomia bateriei.

4 răspunsuri:
| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Iti spun eu ca tableta HD sau E-boda REVO R85 este mai buna iar Allview 3 Speed Quad mi se pare ca este in Corea, dar oricum sper ca te-am ajutat!

| bennn explică (pentru ExXxTxAxSxYx):

Nu am inteles. E- boda e mai buna?

| ExXxTxAxSxYx a răspuns (pentru bennn):

Da