| anonim_4396 a întrebat:

Funda! prietena mea mi-a spus ca este o aplicatie pe facebook cu care poti sa vezi cine iti viziteaza cel mai des profilul! cum pot sa dau de aceasta aplicatie?!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu exista...e un fel de jo, si iti pune niste oameni la nimereala happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da era o aplicatie de asta da cica avea virusi

| BogdySS a răspuns:

Nu exista aplicatii de felul acesta pe facebook. Ceea ce a gasit ea este o aplicatie care iti da niste valori la nimereala, cum e de exemplu "Cate beri poti bea?", sau alte magariibig grin.

| ClaudiuBrasov a răspuns:

Buna! Nu exista asa ceva. Exista doar niste programe spam care iti da niste nume la vrajeala. Facebook nu ofera asa ceva.