| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

Caut si eu o aplicatie care sa imi arate cine imi viziteaza profilul de facebook. Aveti idei? Va rog. Multumesc. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Aplicatiile de genu sunt fake si in general te infectezi cu malware.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva, cei de la facebook nu ofera nicio informatie despre asta

| Barzu_Andrei_1993 a răspuns (pentru suntserios):

Best answer there, up 4 u.

| Fritzan a răspuns:

Se numeste "Profile Visitors for Facebook" si o gasesti la categoria Extensions din Google Chrome (Settings) dar trebuie sa o aiba si prieteni tai instalata ca sa poti vedea cine iti viziteaza profilul.

| Teodorescu_Alex_Adrian_1989 a răspuns:

Poti sa fii 100% convinsa ca orice aplicatie sau site care iti spune "Vezi cine ti-a vazut profilul!" sau care iti promite sa-ti faca un top al "vizitatorilor" pe care ii are contul tau de Facebook este o sursa de virusi.

Aceste aplicatii nu vor decat sa le dai parola ta de Facebook sau acces la wall-ul tau, pentru ati putea spama sutele sau miile de "prieteni". Mai bine stai cuminte. Funda?:D
http://www.perfecte.ro/......ebook.html