| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Repede daca se poate! Cat costa un Mp4 IN Alba-Iulia? Si secondhand. Dar de unde? Am un buget de 100 de lei (un milion). Da, am mai pus intrebarea dar raspunsul a fost sa comand iar eu nu stiu si nici nu prea am de gand sa aflu cum se face.Si in plus multe te pot fura.winkingbig grinhappy.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nici nu stii si nu ai de gand sa afli, iti meriti soarta!
N-ai decat sa bati tot orasul si sa vezi care sunt preturile.
Pantofii tociti vor fi impozitul tau pe prostie.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru ardnaxur1961):

Doar pentru. ca n-am incredere in site-uri de comandare asta nu inseamna ca ai tu dreptul sa ma ironizezi phbbbbt. Daca aveam nevoie de cineva care sa-mi tina predici imi gaseam. Daca n-ai de gand sa ma ajuti macar nu spune nimic.N-am nimic cu tine dar te sfatuiesc sa nu mai dai sfaturi inutile.

| Ditto a răspuns:

Un MP4 costa in jur de 200 lei iar second.hand mai putin dar mai degraba unul mai scump si-ti merge foarte binehappy