| AndraBaciu a întrebat:

*Funda* Sall TPU! Imi doresc sa fac o tema pentru un Nokia touchscreen (C5-03, nu conteaza), dar ma intalnesc cu tot felul de probleme. Am incercat pe site-ul http://www.theunlocker.co.uk/Theme-Creator/ si am fost nemultumit deoarece nu am putut transforma decat iconitele ce apareau in meniul prezentat (ex: nu am putut pune propria mea iconita pentru magazinul Nokia). De asemenea, am folosit si programe, dar erau greu de folosit sau nu faceau teme pentru telefoane touchscreen. Cine stie cum sa utilizez siteul de mai sus, imi recomanda altul sau imi recomanda un program simplu si util primeste funda.

1 răspuns:
| MyraGabrielle a răspuns:

Nu prea cred ca o sa i-ti iasa asadar... lasa-te de meserie...laughing)