| cristianzgz3 a întrebat:

! funda! salut! deci vreau sa-mi curat laptopul si trebuie sa scot capacul de la spate numai ca capacul nu pot sa-l scot fiindca nu pot sa scot un surub,
cu ce as putea sa-l scot, surubul este tocit in cap
iar laptopul trebuie curatat fiindca numi scoate aierul afara si ajunge la o temperatura de 90 de grade
multumesc

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

E recomandat sa mergi la un service pentru asta. Plus ca au aparatura de calitate si va fi curatat mult mai bine decat ai face-o tu acasa. Si nici nu e foarte scump, in jur de 30 de lei. Succes!

| frikk a răspuns:

Incearca sa invarti capacul cu tot cu surub

| Andrei39 a răspuns:

Du-te la niste profesionisti caci ti-ar putea exploda laptopul