| cristianzgz3 a întrebat:

! funda! salut! deci vreau sa-mi curat laptopul si trebuie sa scot capacul de la spate numai ca capacul nu pot sa-l scot fiindca nu pot sa scot un surub,

cu ce as putea sa-l scot, surubul este tocit in cap

iar laptopul trebuie curatat fiindca numi scoate aierul afara si ajunge la o temperatura de 90 de grade

multumesc

1 răspuns:
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Cauta pe cineva care are compresor...si baga aer in el fara sa il desfaci fratele meu asa face si merge... daca esti din focsani te ajuta fratemiuwinking