| alinaaa26 a întrebat:

Funda.Se poate afla email ul cuiva daca stii facebook ul lui?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Pe profilul persoanei respective s-ar putea sa fie scris e-mail-ul sau, daca acea persoana si-a completat datele de profil si le-a facut publice. Uita-te pe profil la datele despre el si acolo o sa gasesti si e-mail-ul daca l-a scris acolo, daca nu l-a scris nu ai cum sa afli altfel de pe facebook.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca si-a facut email-ul public persoana respectiva il afli cu usurinta, daca nu...nu