| AnnaaaIsHere a întrebat:

FUNDA! Site.ul EVOMAG este de incredere? As vrea sa imi cumpar un laptop de la ei! Deci?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, site-ul Evomag este de incredere.

| xtembix a răspuns:

Am prieteni care au comandat de pe site si stiu ca nu au luat plasa in vreun fel, deci ti-l recomand.

| Kill2Win a răspuns:

Eu am cumparat acum 1 saptamana o placuta ram pentru calculator si a 2 zi mi-a venit direct acasa cu comanda pe care am facuta. Din partea mea as zice ca sunt de incredere si livreaza foarte repede fata de alte site.uri.