| yourgirl a întrebat:

Funda :* statul senior este mai bun ca junior? si cind o sa pot da voturi?

Răspuns Câştigător
| yuukary a răspuns:

Normal cai mai bun cel senior, si din cate am inteles trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri ca sa devii unul si atunci poti vota... presupun ~.~

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E logic ca-i mai bun seniorul laughing)
Daca vei strange multe raspunsuri vei deveni si tu...si atunci vei putea sa votezi love struck

| Xtadelo a răspuns:

SENIOR este mai "bun". Poti vota atunci cand o sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de "activitate".

| AskAlex a răspuns:

Poti vota cand esti Senior. Ca sa devii unul trebuie sa ai 100 de raspunsuri.