| alina101 a întrebat:

FUNDA URGENT! Eram pe wp dar nu am avut netul pornit si in momentul ala am trimis o inregistrare unei persoane din greseala.Stiu ca atunci cand imi voi aprinde netul inregistrarea se va trimite. Stiti cum as putea sa fac sa o anulez?

Răspuns Câştigător
| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Păi acum pâna nu îți aprinzi netul, dezinstalează wapp-up.
Apoi porneste netul si instaleaza wapp-ul, totul va fi ok! Mesajul nu se va trimite asa! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundiță? :*

| alina101 explică (pentru Papusa_Oly_1998):

Daca dezinstalez wpp voi mai avea pozele si mesajele?

7 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Pur si simplu stergi inregistrarea si ea nu se va mai trimite dupa ce activezi datele mobile, fii sigura de asta.

| AndyAndrei77 a răspuns:

In caz de nu ai rezolvat pana acum, iti zic eu o metoda. Intri pe WhatsApp fara internet, intri la persoana careia i-ai dat inregistrarea, ti apasat pe inregistrare si o stergi. Nu ii va aparea inregistrarea cand o sa activezi internetul

| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia! Si inchide apoi telefonul

| tpufree a răspuns:

Nu Este Adevarat Aprinde Telefonu Si daca Ai Datele Activate dezactiveazale si dupa stergi inregistrarea da-mi un raspuns daca a mers multumesc

| alina101 explică (pentru tpufree):

Pai daca imi activez netul inregistrarea se va trimite...