| MrSeby a întrebat:

Funda Urgent. Vreau sa imi cumpar un telefon nou.Credeti ca telefoanele celor de la Alin-Gsm sunt de proasta calitate, adica chinezari, sau mai stiu eu ce fake-uri?

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as increde.
Nu te sfatuiesc sa-ti cumperi telefoane de pe adresele astea cu vanzari telefoane, mai bine ti-ai cump de la baieti un tel.
Cunosc pe cineva care si-a cump mai demult un tel de pe un site si a primit o replica de toata minunatia in colet.

| faaalyoana a răspuns:

Intra pe google, si ai sa vezi k multe persoane s-au plans de produsele de telefonie mobila...de pe siteurile astea gsm

| camyDinamovistaCool a răspuns:

`Nu.E o companie grozava am un tel de 2 ani si nu s-a stricat sau mai stiu eu ce niciodata.