| Alion a întrebat:

FUNDA! Vreau sa achizitionez o pereche de casti headphones cu un bass puternic, dar care sa nu distorsioneze restul sunetelor. OBLIGATORIU sa NU aiba microfon. bugetul meu este de 150 ron. Astept recomandarile voastre...

1 răspuns:
| Tabba a răspuns:

Cauta AKG K44, sunt pe acolo la pret, iar la performanta sunt excelente(le poti utiliza cu succes si la imprimare, pentru ca sunt casti inchise).Au bass frumos iar volumul... volumul este la limita suportabilitatii, evident fara distors, n-ai cum sa le faci sa distorsioneze legandu-le la scule uzuale.