| lovemusiiiiiiiic a întrebat:

FUNDA! vreau sa imi cumpar un telefon pana in 300 lei si vreau sa aiba: camera( poate sa fie si VGA) | usb | sa aiba memorie pentru... 5 mel macar|...va rog help me!@!

7 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut, îţi recomand Samsung e2152. Costă aproximativ 300 lei şi are şi slot de card, deci poţi pune mai multe melodii.Transportul nu-l plăteşti şi vei primi produsul in 24 de ore. Sper sa-ţi fi fost de folos.

| ov1d1u a răspuns:

Recomand un second hand, cu conditia ca cel de la care il cumperi sa fie catusi de putin de incredere. Cu 300 de lei iti iei un telefon care sa intreaca cu mult asteptarile tale la pretul asta.

| 54ndy a răspuns:

Nokia 3110c

| AikkoxD a răspuns:

Samsung Star - la cel mai MIC abonament este 2 milioane. (200 lei) iar pe cartela e 400 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_5525 a răspuns:

Buna... am gasit un site foarte bun si ai Blackberry si iPhone pana in 300 de lei. De ceva... id : deea_love7749