| sfechis a întrebat:

Fundaa, cine ma poate ajuta si pe mine sa fac un server cs temporar si sa nu platesc nimick, cine stie sa ma contacteze la id: sfechisalin@yahoo.com,sau imi puteti scrie aici, dar sa mearga online, ca vreau sa joc cu un prieten.

1 răspuns:
| goodSpirit a răspuns:

E usor descarci amxmodx apoi il instalezi in cs apoi intri in cs si apesi pe hlgl sau km asa ceva si selectezi nume sv etc dai pe google si cri ip meu si vei afla ip la sv de preferat sa nu ai net de la romtelecom sau prin modem dar cu tristete te anunt ca o sa fie lag pentru ca hostu sv o sa fie modemu tau asa ca mai bine e sa iei un sv dintr-o comunitate mare sau sal hostezi pe al tau dar daca ai sv de 32 slots plata poate ajunge pana la 150 RON