| Anablondyi a întrebat:

Fundaa! vreau sa joc barn budy, in continuare sunt pe la nivelul 60 si vreau sa jco numai ca nu pot deoarece scrie "jocul se incarca" si asa ramane! deci nu are rost sa astept pentru ca am mai asteptat ore intregi si nimic! ce sa fac saa ma pot juca? puppy dog eyes e blocat sau ce are?

Răspuns Câştigător
| medyth a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie doar daca nu-ti mere incearca iesi din joc apoi intra din nou si tot asa dar lasa-l sa se incarce inainte sa incerci din nou si calculatorul trebuie sa fie incarcat bine funda?happy

1 răspuns:
| Chrristina a răspuns:

Stiu, asa mi se intampla si mie dar intri la Games si cauti Barn Buddy, chiar daca ai mai intrat, si incerci de cateva ori sa vezi ca merge
Succes!