| remixonthemix a întrebat:

Fundaaaaaa
Salutare TPU
Scuzati categoria, dar e cea mai citita
As vrea sa stiu cum pot transforma windows xp sp3 complet in windows 7
In taskbar vreau sa imi apara Chorm-ul yahoo-ul la marimile de pe windows vista
cand tin mouse-ul pe o comanda rapida sau program de pe desktop sa apa lucirea aceea ca la windows 7
Adica vreau un program care transform XP-ul complet in windows 7
Dau funda
[ Fara ServenRemixXp ca ala il am deja

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa-ti spun ca asta poti face daca ai Windows cu licenta. Daca nu mai bine schimba Windowsul cu totul.

| remixonthemix explică:

Eu nu vreau sa schimb windowsul
Vreau doar sa il fac sa arate EXACT ca windows 7
Mai am de modificat doar butoanele din taskbar [ le vreau ca la marimea din windows 7, mie mi se vad mai mici iconitele ]
si mai vreau ca atunci cand tin cursor-ul pe o iconita de pe destop sa apara acea stralucire in jurul respectivei iconite