| gago a întrebat:

FUNDABuna TPU imi vine sa turbez angryangryXangry( am ip dinamic si vreau sa imi fac un server de cs si cand intru pe NO-IP.COM imi fac cont fain frumos e ok si cand intru in cont pe site nu stiu unde sa dau sa imi pun IPU de server sa ma pot conecta pe nume si sa se poata conecta si prietenii mei mi-am luat programu e ok tot dar nu mergestraight face..va rog daca stiti..va dau o FUNDOAIE uriasa si vot

Si m-ai e ceva cand dau pe HLDS sa dau start imi da "unable to initialize steam" mi-am luat si steamu dar tot nu merge

Funda

4 răspunsuri:
| gago explică:

Normal ca stiuwinking si nu este adevarat inseamna ca ai fost prost..in fine mersi de com

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Unable to initialize Steam Fix:
http://adf.ly/EPorF
Tutorial creat de Mine
Fundita?

| rezzonel a răspuns:

Ai ip dinamic!

| duku911 a răspuns:

Pentru ca nu ai steam patch 47+48 sau dproto activ.