| McInnna a întrebat:

Fundita! Am cumparat o camera web firma trust si nu merge sa o instalez adica prima data a mers dar acum nu stiu ce are dar nu se mai instaleaza... ajutorbig grin cum pot sa o instalez? am CD-ul de la camera

Răspuns Câştigător
| Andutu_5204 a răspuns:

Scoti camera din USB.Intri in Control Panel si la Add/remove programs cauti trust webcam sau ceva de genul si dezinstalezi. Dupa care te duci in MyComputer dai click dreapta Propietati : Daca ai XP te duci la Hardware dupa care Device Manager, daca ai Windows 7 dai click pe Device Manager din stanga. Dupa care cauti webcamul in lista dai click dreapta si Unninstall. Dupa care dai restart la PC, dupa urmezi exact pasii de instalare.Asta trebuie sa faci fi sigura ca o dezinstalezi si o instalezi corect dupa.

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Dezinstaleaza vechiul driver!

| Alexsb2006 a răspuns:

Cauta driveru nou pe situl firmei.

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Poi reinstaleaza windowsul poate ca de aia nu-ti mergebig grin

| McInnna explică:

Ce mi-am bagat alt windows