| KidOoNh a întrebat:

Fundita Ce magazin de tablete stiti din Baia Mare as vrea de preferat un Allview Aldro Speed. As vrea sa-mi raspundeti cei care v-ati cumparat tablete din Baia Mare

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Sincer sa fiu nu am vazut ori unde am umblat un magazit specializat doar in tablete dar magazine de gen electronice da
In baia mare gasesti la real, in gold plata mai erau ceva magazine de gen
elanko altex flanco etc
Aici le gasesti numai sa fie in stoc mai uitate poate gasesti online la un pret mai bun pe eMAG de ex sunt oferte si acolo aproape ca in magazine