| OfficialFallingStar a întrebat:

Fundita! Cine imi da un site de unde imi pot downloada videoclipuri care se pot baga pe telefon(LG gt405)?

3 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Foloseste acest program si poti transforma orice film, video in formatul pe care il doresti tu (pentru telefon )
:Aimersoft.DVD.Studio.Pack.v2.2.0.19.rar

il poti descarca de aici :http://www. easy-share. com/1905136958/Aimersoft.DVD.Studio.Pack.v2.2.0.19.rar

| blackboss a răspuns:

Uite catveva www.keepvid.com, scrie pe google fisierul meu
pe keepvid copi site depe muzica preferata de pe youtube si o scrii pe kepvid iar pe fisierul meu scrii numai numele melodiei

| Sorina22 a răspuns:

Www.zedge.net; iti selectezi tu telefonul din dreapta, sus.