| OfficialFallingStar a întrebat:

Ca sa imi pot baga videoclipuri pe telefon(Lg gt405) ce format trebuie sa aiba videoclipurile?

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Pentru LG GT405 clipurile trebuie sa fie in format. mp4, codec MPEG sau H. 264.
Pentru conversie, poti folosi http://www.freemake.com/free_video_converter/.
Este un convertor gratuit si simplu de utilizat.
O zi buna.

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

3GP si MP4. downloadeza de pe youtuve in format mp4 si merge. sau converseaza din avi in mp4 sau 3gp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi cele mai tari videoclipuri pentru LG gt405?

| blaze a răspuns:

Ma pls dati-mi si mie un site de unde sa iau videoclipuri pentru lggt405 va rog! big grin