| TasteMyDream a întrebat:

FUNDITA! (nevoie de ajutor rapid daca se poate) Am o problema la laptopul meu, nu imi da voie sa ma conectez la messenger. Imi spune ca am parola gresita si de asemenea imi apare o eroare. Am incercat sa descarc o versiune mai veche la messenger dar setarile de la firewall nu imi dau voie sa descarc nimic. Am schimbat setarile dar tot nu imi da voie. In schimb daca downloadez o versiune mai noua de la messenger pot instala dar tot nu ma conecteaza. De asemenea, nici prin conectarea cu HTTP Proxy nu se realizeaza nimic. Mentionez ca de pe alt laptop pot intra in contul respectiv. Sper sa ma poata ajuta cineva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Singurul lucru care e de facut, este sa iti reinstalezi windows-ul. SIGUR! Funda?

1 răspuns:
| KYZ a răspuns:

Instaleaza un alt antivirus.