| Oana2098 a întrebat:

Funditssa...Va rog, ajutati-ma! am o problema cu tastatura, nu mergecryinge noua dar se aprind alea 3 beculete si se sting si tot asa iar eu nu pot sa scriu decat cu tastatura vizuala.Help me pls!

Răspuns Câştigător
| mario_7408 a răspuns:

E posibil ca cineva sa fi varsat chiar si un strop de lichid, pe/sub/lana ea, si face scurt... A mea era noua, si a sceos-o mamy din cutie, si am trecut fara sa vreau pe deasupra eu un pahar cu suc, cum sucul era rece, curgea cate2-3 picaturi de apa de pe exteriorul paharului, iar cand am conectato la unitate, in zona unde au curs acele picaturi, daca apasai una din litere, si scria in mod repetat de vreo 20 de ori. Am dezmembrato. Am steso cu vata uscata, iar cand am reansamblat-o mergea la perfectiewinking Sper sa-ti fie de ajutor.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil nu e ceva problemă cu usb-ul, verifică să fie bine pus în calculator. Şi instalează cd-ul de la ea dacă ţi-a dat cd. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate firu este intreruptwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate firu este intrerupt winkingwinking