| Poison0fL0v3 a întrebat:

[Fundooi] Hiii!
O mica problema [mai bine zis mare crying]
Nu stiu ce s-a intamplat cu calculatorul meu. in jur de o luna in urma a avut virusi [dinaia care vin de la ID-urile de mess]. acum nu mai are, [credlaughing]
Dar cand intru pe mess imi apare fereastra dar ce e in ea... nu!
Si nu mai pot vizualiza fotografii pentru ca "NU exista spatiu suficient pe disk".
Si nici macat sa pun poza la avatul mess-ului... sau sa descarc ceva.
Plzzzz... Ajutooor... Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Probabil calculatorul tau este infestat de virusi (daca zici ca au aparut de o luna, sigur s-au imultit si de aici disparitia spatiului de pe disk). Reinstalarea sistemului de operare (windows) este cea mai simpla si mai eficienta varianta.

3 răspunsuri:
| radudavid63 a răspuns:

Foamne n-ai memorie pe hard disk! 1 lol rolling on the floor)

| DعeutZa a răspuns:

Ai putea sa bagi windows din nouthinking ai incercat?

| Poison0fL0v3 explică:

Bv tiiie ajutatorule. [radudavid63]...