| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Nu mai suport! Mereu imi arata ca am local disk(C plin, insa eu nu instalezz nimic in el, ci le pun in D pentru ca stiu ca C are spatiu mic, mereu dau disk cleanup dar tot imi apare acea fereastra, care arata ca nu are spatiu, ce pot face?

3 răspunsuri:
| duracell_1163 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| Anonimul2011 a răspuns:

Sa stergi programe de acolo care nu iti mai folosesc asa nu o sati mai arate

| qweqweqwe a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul! Stii ce ai facut? Ai sters programele in loc sa le dezinstalezi asa ca partitiile au ramas in disk C windows. noroc