| fqwaf a întrebat:

Gand se va lansa windows X? Cand va aparaea in Romania, in magazine?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim dom.ne cu precizie cand va aparea. Numai cei de la miscrosoft pot sti cu amanunt cand il vor pune in vanzare si cum cei de la Microsoft nu stau pe TPU, nu avem de unde sti. poate ii gasesc bug-uri, poate vor sa mai adauge ceva si poate dura si ani intregi pana il vor pune in vanzare.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Il poti testa...
http://www.go4it.ro/......-13360859/

| fqwaf explică (pentru valentin75):

Nu ma intreseaza ca pot sa il testez, asta stiu ca pot sa il testez. Ma itnereseaza cand apare. Mai citeste o data intrebarea mea si te rog, daca stii sa raspunzi la ea. Nu mai raspundeti la intrebar doar de dragul de a primi puncte.

| RB26DETT a răspuns (pentru fqwaf):

Licenta tine pana pe 15 aprilie daca iei sa citesti articolulwinking asta ar fi un indiciu cum ca va fi lansat dupa 15 aprilie sau poate cu putin inaintewinking s-ar putea sa fie valabil si pentru precomanda, vezi pe mai multe site-uri ca poti sa primesti diferite chestii in plus, cum ar fi office 360 gratuit sau mai stiu eu ce antivirus, nu ai de unde sa stii tongue bafta!

| Vanqu1sh a răspuns:

Daca ai 7, 8, 8.1 original cu licenta atunci poti face upgrade gratuit la 10 pentru un an. Cel mai probabil o sa apara in Romania atunci cand o sa fie lansat, asta probabil pe la jumatatea anului, sau sfarsitul anului.