| DarkMirror a întrebat:

Gata fratilor! M-am hotarat! Vreau sa invat sa umblu in C++! Cine ma poate ajuta ia-s fi ETERN RECUNOSCATOR! Am nev de cateva scripturi de baza ca sa pot evolua pe parcurs.

Si daca aveti si un link de download pentru ca nu l-am gasit absolut deloc. Chiar vreau sa invat pentru ca imi vad viitorul in asta si sunt foarte pasionat. Doar ca nu stiu de unde sa incep... de aceea am nevoie de voi. Doar ceva "basic". Va rog mult! Ms!

Răspuns Câştigător
| Donatello a răspuns:

Eu am facut C++ in liceu situ cateva lucruri sa fac in el. Daca vrei poti sa imi lasi idul tau.