| BlackRaven45 a întrebat:

Google play si Android market sunt doua site-uri diferite sau acelasi site?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Inainte ii spunea android market, dupa l-au redenumit in google play. este acelasi site.

| Iulian03 a răspuns:

Buna!
Google Play si Android Market sunt aceeleasi site-uri, i se mai spune Android Market pentru ca inainte avea numele asta, dupa si-a schimbat numele in Google Play.

| coco4000 a răspuns:

Acelasi site de fapt android market nu mai exista deoarece i-au schimbat numele in google play happy sper ca te-am ajutat