| Adrian4123 a întrebat:

Grafica de la PS2 (nemodat) depinde si de televizor? Adica pe un TV HD se vede mai bine ca pe un TV mai vechi? Dar viteza de procesare a PS2-ului depinde si de TV? Adica daca ai un TV plasma, jmecher jocurile se incarca mai repede ca pe un TV mai vechi?

Răspuns Câştigător
| Zambaretu1 a răspuns:

Da, conteaza foarte mult.
Eu am avut un PS2, si il bagam pe o plasma mai veche. Si cand l-am bagat pe una full HD, se vedeam mult mai clar. Si nu, nu se misca mai repede, se misca la fel. happy

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

TV-ul influenteaza doar calitatea imaginii, viteza de procesare depinde de procesorul consolei.

| alexblack00 a răspuns:

Salut. pe plasma se vede mai bine decat pe un tv normal dar nu iti merge mai bine jocu sau sa iti lucre playstationu mai bine ...atat doar ca ai grafica mai buna vezi mai mare mai altfel mai color mai frumos Funda?