| Andrei_Pintilie_1994 a întrebat:

Grafuri orientate si neorientate - istoric, probleme celebre ce au stat la baza, probleme deosebite legate de grafuri orientate/neorientate.
Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Andrei_Pintilie_1994 explică:

In afara de ceea ce se gaseste evident pe wikipedia sau site-uri foarte cunoscute.

| Bogdan_Gherman_1994 a răspuns:

Fa-l singur nu cere ajutor de la altii...foloseste informatiile invatate la scoalalaughing))(asta daca ai da mai des pe la orele lui lenuta)

| Andrei_Pintilie_1994 explică (pentru Bogdan_Gherman_1994):

laughing)) tare rasounsu ai avut, meriti funditalaughing