| deea4u a întrebat:

Groaznic! mi-a cazut aparatul foto sony w310 pe obiectiv si acum s-a blocat. ce pot sa fac? stie cineva un service in pitesti? si cam cat m-ar costa? pls raspuns

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna deea.
Imi pare rau pentru "accidentul" suferit de aparatul tau. Nu stiu cate service-uri se incumeta sa faca asa o reparatie la aparat, dar daca trebuie schimbat ceva (si probabil ca trebuie) sunt sigur ca ar fi mai ieftin sa iei altul nou decat sa-l repari pe acesta. Succeswinking

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa te duci la Sony in centru si te costa 50 de lei...