| ioana375 a întrebat:

Mi s-a blocat obiectivul de la aparatul foto. Stie cineva cat m-ar costa daca l-as duce la reparat? Un service in judetul Braila? happy

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Rotestel cu mana. apasa putin pe el, cand incearca sa se inchida, doar sa nu apesi prea tare. Asta o sa iti faca si ei la service happy Am patit si eu asa si asa am rezolvat.

| ioana375 explică (pentru BANN3R):

Am tot incercat... nu merge straight face

| BANN3R a răspuns (pentru ioana375):

Apasa mai tare...
invartel. trage impinge. pana la urma o sa mearga

| ioana375 explică (pentru BANN3R):

De 3 zile tot incerc asta laughing N-ai idee cat m-ar costa daca l-as duce la reparat? thinking

| BANN3R a răspuns (pentru ioana375):

Depinde ce are stricat. 50-100 ron... in locu tau il desfaceam eu laughing

| ioana375 explică (pentru BANN3R):

Nu stii vreun video care sa ma ajute in aceasta operatiune? laughing

1 răspuns: