| PrinceGumball a întrebat:

Hai salut deci eu pe tableta am internet nelimitat, dar nu stiu daca pot viziona filme sau descarca jocuri fara sa platesc in plus.

3 răspunsuri:
| lianaiovan a răspuns:

Bună! Poţi naviga pe internet, viziona filme sau descărca jocuri gratuit deoarece ai internet nelimitat. Însă ştii că mai există şi jocurile cu plată, şi numai pe acelea trebuie să le plăteşti. Sper că te-am ajutat! Ciao!

| Danii69 a răspuns:

Ce tableta? ios sau android? daca ai ios (ipad), va trebui sa faci jailbreak-ul, in rest, tot ce apare ca e gratuit, e gratuit! aa, da. si internet nelimitat presupune ca nu ai nicio limita de trafic impusa. funda?

| WictorN01 a răspuns:

Daca ai internet nelimitat, normal ca e totul gratis.Dar mai alege si tu ceva mai normal nu toate prostiile, care te mint.