| KRLL a întrebat:

Hai salut. M-am apucat sa schimb un display la un telefon si din greseala am rupt o banda deaiade circuit cu conductori din partea dreapta de la butonul de volum si power.Cu ce as putea lipi-o,sau?
Un sfat, va rog.

4 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Cu nimic,
doar dacă înlocuieşti acel ansamblu.

| Dumitrescu_Razvan_1973 a răspuns:

Cu picatura sau poxipol happy (picatura lipeste nimic nimic nu deslipeste)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesti daca te apuci sa repari tu...trebuia dus la un specialist nu sa te faci tu destept sa repari

| KRLL explică (pentru anonim_4396):

Prietene, lumea evolueaza, n-ai decat sa dai tu 250 de lei doar pe manopera; eu personal vreau sa invat din greseli si sa evoluez.
P.S am cumparat una noua cu 35 de lei