| anonim_4396 a întrebat:

Heéi TPU.
Stie cineva cum as putea instala aplicatia 'whatsapp'?
Avand in vedere ca internet pe mobil nu mai am, deci nu-l pot descarca, o pot face de pe pc?
Cred ca am stat ceva timp cautand.

4 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Daca nu ai net prin mobil, cum speri sa folosesti whatsapp?

| MădălinaDinu a răspuns:

Ar trebui sa cauti, pe pc, " donwload apk what's app " ^_^ si dupa ce ai descarcar fisierul apk, il pui pe telefon big grin sper sa-ti mearga, eu faceam asa cand descarcam jocuri pe telefon cand nu aveam net. Bafta, sper ca ti-am fost de ajutor :*!

| Addèx33 a răspuns (pentru MădălinaDinu):

"Acest tip de fisier nu este acceptat" :v
frustrated

| R3XT0Ndany a răspuns:

In primul rand, ce telefon ai?
In al doilea rand, cum ai vrea sa folosesti whatsapp-ul daca tu nu mai ai internet? Poate doar prin wi-fi, iar daca ai wi-fi download-eaza aplicatie din magazinul telefonului(magazin play daca ai android; app store daca ai iphone; ovi store daca ai Nokia), dar pe Nokia si iphone costa