| TheeeeoQueen a întrebat:

Heeei, am și eu nevoie de o părere.
In prezent am un Samsung s7 edge, de aproape un an, baterie tine la fel de mult si este ca in prima zi, fiind doar putin lovit pe margine. Se merită să îl schimb cu un iphone 6s de 32 gb? Aș face asta deoarece pana acum nu am avut ios si mereu mi-am dorit. Sau sa il mai tin pe acesta cativa ani si dupa sa imi cumpar un iphone?

Răspuns Câştigător
| 12Gabriela3456 a răspuns:

Mai bine sa-l tii pe Samsung s7 si apoi peste ceva timp iti iei un iphone
pentru ca nu stii pe ce schimbi