| soranaaa a întrebat:

Heeei TPU, mi-am instalat Adobe Photoshop cs2 si nu il pot folosi.Cand intru imi zice ¨you are not allowed to continue because your account does not have the proper privileges.Please login using an acount with administrator privileges and try again¨. ce ar trebui sa fac mai exact? multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| salomeea27 a răspuns:

Clic dreapta pe icoana Adobe Photoshop si din meniul care se deschide alege optiunea "Run as administrator". (e vorba de contul cu care te-ai logat in Windows --- nu de cel de la Adobe)

1 răspuns:
| mihhyroxyy a răspuns:

Sa-ti faci cont sau daca il ai deja faci altul.