| iHeartKpop a întrebat:

Heeelp!
Am un telefon cam vechi, Samsung SGH-J700V si nu stiu ce are.Nu ma lasa sa pun nimic de pe calculator pe telefon (prin Bluetooth). Am observat ca nu ma lasa sa pun file care au mai mult de 1000 KB, de ce? Si am mai mult spatiu liber pe telefon. E enervant fiindca am o melodie care-mi place foarte mult si o vreau pe telefon dar nu ma lasa. Zice ceva de genu "Failed to send Objects". Stiu ce inseamna "Failed to send Objects".
Dar nu inteleg de ce nu ma lasa, ca inainte mergea crying. Help, ma poate ajuta cineva, pls?
PS: scuze de categorie dar cred ca-i cea mai potrivita

2 răspunsuri:
| Gabryel32 a răspuns:

E categoria potrivita.Vezi daca ai searile facute bine(cand se transmite un fisier-se transmite in:card).
O zi buna!

| S3bytzu a răspuns:

Pai fa asa :
1 daca ai bluetooth in calculator intra in Panoul de control > Hardware si sunete > Dispozitive si imprimante > Dispozitive Bluetooth
2 acolo vei gasi si dispozitivul tau care are un nume pe care l-ai pus tu
3 apesi click dreapta pe dispozitivu tau si dai Depanare ca sati gaseasca problemele care nu te lasa sati bagi melodia respectiva
4 daca scrie ca nu ai un driver instalat pentru a trimite fisier dai din nou click dreapta pe el si dupa aia Eliminare dispozitiv
5 in bara de jos dreapta unde iti apare mai multe programe ceasul si data trebuie sa-ti apara si imaginea aia de la bluetooth
6 apesi cu click dreapta pe el si dai Adaugare Dispozitiv ( atentie trebuie sa ai bluetooth-ul pornit la telefon )
7 dupa ce til gaseste o sa-ti apara tot acolo in bara de jos dreapta ceva cu instalare driver pentru dispozitiv
8 apesi pe chestia aia si astepti sa se instaleze
9 dupa ce ai facut toate astea incearca sin nou sa trimiti melodia din nou ( asigurate ca ai destul spatiu pe telefon )
Sper ca teau ajutat! FUNDA?