| DonarisDona a întrebat:

Heei..Am o intrebare si e urgent..In legatura cu wi-fi la laptop.s-a produs cred ca o eroare de nu imi mai apare deloc wi-fi oriunde as cauta..de fapt apare dar nu merge deloc sa-l activez sau dezactivez..http://prntscr.com/aw5qp7 aici apare cum ca as mai avea routerul aprins dar de fapt e inchis.a ramas blocat. Ce pot sa fac? Dau funda..va rog ajutati-maaa

4 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

In device manager vezi daca este wi-fi-ul disabled sau nu. Ar ajuta poza de acolo.

| DonarisDona explică (pentru CLCQ):

Am dat un restart laptopului laughing

| CLCQ a răspuns (pentru DonarisDona):

Inainte sau dupa ce ai scris postarea? laughing

| DonarisDona explică (pentru CLCQ):

Dupa