| anonim_4396 a întrebat:

Heei.cand intu acolo la facebook la editare profil nu ma lasa sa-mi modific data de nastere ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi da, că ai vrut s-o schimbi de două ori până acum... Facebook admite două modificări, deoarece după aia consideră că ori nu eşti tu, ori eşti minoră şi ai minţit în privinţa asta, pentru că nu ai cum să-ţi uiţi data naşterii...

| anonim_4396 explică (pentru angel74dm):

Si nu mai pot sa o modific deloc?

| angel74dm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, dar trebuie să treacă între 30 şi 60 de zile. Mie mi-au deblocat-o după 45. Până atunci, intră la Editare profil, iar acolo alegi Arată doar luna şi ziua în profilul meu... Presupun că doar anul l-ai scris "greşit"...

3 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Si la mine era problema ca nu puteam schimba anul nasterii, iti propun sa ascunzi data si anul nasterii si astfel nimeni nu va vedea. Funda? happy