| Ungureanu_Alexandru_2000 a întrebat:

Heei, da-ti-mi si mie niste nume de jocuri faine pentru telefon cu android. Nu gen: candy crush, subway surffers, temple run etc.

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Reddit a facut un top al alor mai mari si mai bune jocuri de pe android am incercat majoritatea si mi-au placut

http://www.reddit.com/......cial_list/

1 răspuns:
| RadikalGamer a răspuns:

Top Gear Race The Stig, Smash Hit, Bloons TD 4, FIFA 14, GTA San Andreas, GTA III, GTA Vice City, Hill Climb Racing, Blocky Roads, Flappy Bird, Minecraft Pocket Edition, Pou, Terratia, True Skate, CSR Racing, Real Racing 2, Little Things Forever, Minesweeper, Run (Kongregate).