| Mehtap a întrebat:

Am incercat de cateva ori sa distribui povestea in care am fost etichetată de prieteni pe Instagram, dar nu merge si nu stiu de ce...
P.S. aplicatia este actualizata

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este postata 1 data, de ce vrei sa o distribui de mai multe ori?
Povestea a fost deja inregistrata, iar acum nu te lasa sa o duplici.
In orice caz, nu face sens sa pui aceeasi poveste de n ori pe Instagram sau FB. daca nu respecti conditiile site-ului, poti fii chiar blocata.