| Katherine307 a întrebat:

Heei TPU, am o problema, am net pe telefon si nu stiu cum am facut dar am facutlaughing)) si l-am deconectat straight face, cum fac sa-l conectez, am umblat pe peste tot pe la setari si nu stiu cum, nu mergeeecrying(. app am nokia C5-03
Pleaseeeeee heeelp,

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Daca esti pe Orange steluta 100 diez te duci la setari automate o sa-ti ceara modelul de tl ex Nokia c5/03 iar dupa aia te antreaba ce setari ati doresti si ati alegi internet mms etc