| Khristinéé a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu pc-ul...acum 5 min mi-am refakut windowsul si l-am facut din greseala in romana adica in loc de doua pcte imi da Ş etc. sau in loc d z e y si invers cum il pot face eng din nou? plzzzz heeelp dau funda primului rasp daca mergeee

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Incearca sa apesi tastele shift+alt ( in acelasi timp) sau daca nu merge faci ca aici http://www.youtube.com/watch?v=KOy6tyuLz8c ( iar in loc de romana cauta engleza si-i dai OK)

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Tu ai probleme cu scrisul in orice limba o fi. Apesi alt+shift pentru a schimba limba happy