| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU. Am o problema cu facebook-u. Tot imi arata asa de 3-4 zile de cand m-a pus sa imi schimb numele si eu l-am pus tot pe acela pe care il aveam. http://prntscr.com/8ckggs Si tot asa imi arata. ce sa fac? E blocat si nu mai merge. nu inteleg de ce -.- si cat trebuie sa astept. Dau FUNDA celui mai bun raspuns care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că trebuie să aștepți, cam 15- 30 de zile, până când vei primi un email unde ți se vor solicita date de confirmare, copie după CI (ăștia sunt aiuriți!), vor numele & data nașterii etc. Știu că trebuie să corespundă măcar două, din cele trei cerințe (fotografia si numele, ori numele si data nașterii, așa ceva).
Și, fără probleme, ți-l vor debloca automat, după verificare!