| Dania19 a întrebat:

Heey happy am nevoie de ajutor va roog happy mi-am cumparat o Tableta Coby MID 7022 si as vrea sa imi descarc ceva aplicatii pe calculator si pe urma sa le pun pe tableta pentru ca nu am wi-fi straight face nu imi spuneti va rooog de unde as putea descarca aplicatii pentru ea si jocuri daca stiti happy va multumeesc mult :*

1 răspuns:
| mihaitare123456 a răspuns:

Este foarte simplu. Intri mai intai pe android market,(asta pe calculator), te uiti pe la niste jocuri care iti plac, copii numele intri pe google dai un search si o sa-ti dea siteurile de unde poti descarca jocuri pentru tableta ta, gratis!