| ALex_Alyy_1997 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Mi-am luat o tableta si nu am internet pe ea si as vrea sa imi descarc niste jocuri...
Stie cineva vreo metoda prin care pot descarca aplicatii de pe PC si sa le pun in tableta prin USB?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Conectezi tableta prin cablu la portul USB al calculatorului. Ar trebui sa-ti apara un meniu cu mai multe functii pe ecranul calculatorului, din care sa alegi "move between...sau altceva.
sau incearca cu un stik.

| k330sk3a a răspuns:

Pai ai putea sa-ti cumperi un router wi-fi pentru net.
daca ai ipad, conecteaza tableta prin usb la calculator, instaleaza itunes pe pc si apoi cauta pe net jocurile(de exemplu:doodle jump ipad si iti scrie acolo itunes bla bla bla)
daca ai tableta care merge cu android, nu stiustraight face
bafta!