| bianca291007 a întrebat:

Heey am o intrebare legata de o aplicatie de editat poze si era gen fotografia e in fata iar in spate apare un colaj cu mai multe poze.iar colajul de pe fundal e alb asa si nu se vad foarte clar pozele.nu stiu sper ca a inteles cineva si as avea nevoie de ajutor destul de repede daca se poate happy multumesc :*

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

O astfel de aplicatie pentru ce anume sa fie? Pentru smartphone sau pc?

| bianca291007 explică:

E o aplicatie pentru iphone.se poate sa fie si pentru android dar am vazut doar poze editate asa facute cu iphone