| xChrysS a întrebat:

Heey! Cine imi poate da si mie setarile de internet COSMOTE pentru telefonul SAMSUNG GALAXY 5 i5500, am incercat de la 4777 mi-au dat ei setarile dar nu mi' se conecteaza la internet, nu imi da eroare dar cand intru pe o pagina se incaarca mult si bine dar tot nu mi se deschide acea pagina.Help pls puppy dog eyes. Dau fundita kiss

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Mergi la cei de unde ai cumparat telefonul si o sa-ti faca ei setarile.